Dziękujemy!


10 wypełnionych aromatem i smakiem tygodni – tak w skrócie możemy podsumować projekt „Kulturalni od kuchni”, który okazał się ogromnym sukcesem!
 
Dzięki wsparciu Dolnośląskie Małe Granty mogliśmy zrealizować nasze największe dotąd przedsięwzięcie multimedialne. Dziękujemy za to wspaniałe doświadczenie!
 
Dziękujemy również naszym gościom, którzy zgodzili się nam pokazać tajniki sztuki kulinarnej oraz ich najlepszych dań. Koło Gospodyń Wiejskich w Moskorzynie, Bistro Retro Station, Klubokawiarnia Magiel, Ewelina Stanek, Pizzeria Portofino, Koło Gospodyń Wiejskich z Kaźmierzowa, Kacper Małagowski, Restauracja Uniwersytecka, Jarosław Werner, BarMagaBarman – udało nam się wspólnie stworzyć kulinarną mapę gminy Polkowice. Dziękujemy!
 
Czy byłyby nasze filmy, gdyby nie nasi wspaniali prowadzący? 😀 Dziękujemy za tę energię, pozytywne nastawienie i odwagę w starciu z kamerami 😉
 
Na koniec oczywiście pragniemy podziękować Wam, naszym widzom, za to, że byliście z nami i ciepłymi słowami dalej motywowaliście nas do działania <3 Dla Was przygotowaliśmy jeszcze parę niespodzianek, ale o tym już niedługo 😉 Śledźcie naszą stronę!
   

Operatorem Programu jest Dolnośląska Federacja Organizacji PozarządowychDolnośląskie Małe Granty są dofinansowane ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego | Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląski | Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Projekt stworzony przy współpracy z Fundacją Kulturolubni.